Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator / Tymczasowy administrator
1. Imię: Mikołaj
2. Nick: PanDas3
3. Data urodzenia: 11-02-1998
4. Kontakt: 59678947 GG
5. Czas który poświęcasz dziennie na forum: Bez komentarza
6. Co Cię skłoniło do napisania podania?: Po prostu bardzo kuje mnie w oczy obecna konfiguracja i wygląd strony. Forum ma potencjał, jednakże nie ma kto go pchnąć do przodu. Moje rozmowy na PW z osobami z administracji nie wiele się zdały (nie licząc Pana Mirosława, gdyż podejrzewam, że zbyt dużego pojęcia o tym nie ma, więc nie zawracałem mu głowy - bez urazy). Czyli generalnie chciałbym zrobić tak jak być powinno i oddać swoją funkcje na rzecz innych ludzi, bo ani mi sława potrzebna, ani też specjalnie jakimś zaawansowanym technicznie, jeżeli chodzi o motocykle człowiekiem nie jestem.
8. Czy dostałeś kiedyś bana na jakimkolwiek forum? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności): Nie widzę nawiązania do tematu rekrutacyjnego, a i tak nikt by prawdy w tym aspekcie nie powiedział.
9. Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana): Dzięki uprzejmości obecnej administracji chciałbym zrobić te forum tak jak się należy wprowadzając m.in. template (styl), który przygotowałem i jest w propozycjach na forum, jednakże jest on bez odpowiedzi. Jest on  >>>Tutaj<<<
10. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu MyBB): Kiedyś miałem własną sieć serwerów do pewnej gry internetowej, która jest również teraz popularna tyle, że w nowszej wersji (ale było to na PHP Przemo, po zainstalowaniu własnej wersji mybb na innym hoscie, dochodzę do wniosku, że prawie niczym się to nie różni poza aktualnym wsparciem technicznym), ponad to jestem uczniem technikum na profilu informatyk.
[Obrazek: Og%C3%B3lnopolska-Akcja-Bojkotu-Medi%C3%B3w-III-RP.gif]
Odpowiedz
Jestem nowy i Cie nie znam ale tak czy siak przydal by sie moderator
W oczy kują spam boty .. Wiec ja bym był za Tobą ...
Jak bym miał wiecej postów sam by startowal Wink
Odpowiedz
Także, tego Smile
[Obrazek: Og%C3%B3lnopolska-Akcja-Bojkotu-Medi%C3%B3w-III-RP.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości